MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 13207054
nr 1320 7054
3 st, Bellmansmodell, 1900-tal
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 april 2020
kl 20:48:21
100 kr
800 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)